Luscious Curls

METODY

3 NAJLEPRZE METODY

Firma DeynaExtension oferuje bogaty wybór produktów spełniających oczekiwania wszystkich klientów. Na każdym etapie procesu staramy się, aby nasze produkty były niezawodne i wyjątkowe —od początkowego projektu po finalną kontrolę jakości. Jesteśmy jedną z najbardziej znanych marek w branży i jesteśmy z tego dumni. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jakie korzyści oferują nasze produkty.

 
21.jpg

METODA KANAPKOWA

Przyklejenie kanapek o szerokości 4cm w plastrach do włosów przy nasadzie. Możliwość zakupu kanapek mini o szerokości 2,8 cm.

Keras2.jpg

KERATYNOWE PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

Ręcznie formowane łączenia w kształcie ziarenek ryżu, przy użyciu najlepszej włoskiej keratyny, które za pomocą zgrzewarki instalowane są na włosach klientki. Wykonujemy łączenia Nano o wadze 0,2 - 0,4 grama oraz łączenia Micro o wadze 0,5 - 0,8 grama za pasemko. Łączenia są niewidoczne przy wiązaniu włosów w kucyk.

 
Keras4.jpg

ULTRADŹWIĘKI

Ręcznie formowane zgrzewy za pomocą najlepszej włoskiej keratyny które za pomocą ultradźwięków na zimno łączone są z włosami klientki. Zgrzewy o płaskim kształcie, o wadze 0,5 do 0,8 grama mocowane na książeczkę. Zaawansowana i bezpieczna metoda.