Luscious Curls

METODY

4 NAJLEPRZE METODY

 
METODA-KANAPKOWA-WLOSY-TAPE-ON-40-cm-40-szt-MOVITO-EAN-744173409665.jpeg

METODA KANAPKOWA

Przyklejenie kanapek o szerokości 4cm w plastrach do włosów przy nasadzie. Możliwość zakupu kanapek mini o szerokości 2,8 cm.

IMG_6578_edited_edited.jpg

KERATYNOWE PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

Ręcznie formowane łączenia w kształcie ziarenek ryżu, przy użyciu najlepszej włoskiej keratyny, które za pomocą zgrzewarki instalowane są na włosach klientki. Wykonujemy łączenia Nano o wadze 0,2 - 0,4 grama oraz łączenia Micro o wadze 0,5 - 0,8 grama za pasemko. Łączenia są niewidoczne przy wiązaniu włosów w kucyk.

 
z25114711AMP,Doczepiane-wlosy.jpg

ULTRADŹWIĘKI

Ręcznie formowane zgrzewy za pomocą najlepszej włoskiej keratyny które za pomocą ultradźwięków na zimno łączone są z włosami klientki. Zgrzewy o płaskim kształcie, o wadze 0,5 do 0,8 grama mocowane na książeczkę. Zaawansowana i bezpieczna metoda.

Snilo-Ci-sie-ze-farbujesz-wlosy-na-blond-Koniecznie-poznaj-znaczenie-tego-snu_size_1240x516_edited.p

PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW NA WOSK ŻYWICZNY

Zabieg polega na połączeniu włosów klientki z włosami naturalnymi o odpowiednim kolorze, strukturze oraz gatunku. Włosy łączymy specjalnym gatunkiem wosku żywicznego, który rozgrzewamy do temperatury 60 C°. Taka temperatura jest całkowicie bezpieczna dla włosów. Pasma dołożonych włosów nigdy nie są grubsze od pasm klientki, by nie obciążać i nie niszczyć naturalnie rosnących włosów