top of page

CERTYFIKAT JAKOŚCI

Karta gwarancyjna

Najwyższej jakości

Certyfikat jakości

 

Oficjalnie potwierdzamy iż, nabyte przez Państwa włosy do przedłużania premium, są naturalnego pochodzenia pozyskane od dziecka lub osoby dorosłej pochodzenia słowiańskiego.

Włosy zostały poddane delikatnej obróbce i koloryzacji, dzięki czemu struktura włosa nie uległa zmianie i w dalszym ciągu zachowuje on swoją witalność i sprężystość. Włosy klasy premium można nosić do 16 miesięcy, stosując się do wytycznych przedstawionych w ulotce pielęgnacyjnej dołączonej do tego certyfikatu. 

Karta Gwarancyjna

 

Oferujemy Państwu sześciomiesięczną gwarancję na włosy słowiańskie, zakupione w naszym salonie, która zapewnia wysoką jakość produktu lub zwrot kosztów zakupu włosów:

 

Warunki gwarancji:

  • Należy pielęgnować włosy profesjonalnymi produktami fryzjerskimi, polecamy Goldwell, MoroccanOil oraz Kerasilk.

  • Nie należy poddawać włosów doczepianych zabiegom koloryzacji, prostowania keratynowego, botoksu oraz nanoplastii

  • Należy stosować się do zasad wyszczególnionych w ulotce o pielęgnacji włosów przedłużanych dołączonej do karty gwarancyjnej

  • Nie przyjmujemy włosów zdjętych z głowy, aby skorzystać z gwarancji, należy udać się do naszego salonu poddać się procesowi pielęgnacji profesjonalnymi kosmetykami, wówczas możemy ocenić faktyczny stan włosów. Jest to istotne ponieważ bardzo często klientki mają wrażenie że, włosy są słabej jakości a po prostu nie potrafią ich poprawnie suszyć, modelować i pielęgnować.

  • Gwarancja nie obejmuje, jeśli włosy straciły swoją witalność poprzez działanie słonej wody oraz wysokiej temperatury i słońca. W takich przypadkach, należy chronić włosy specjalnymi preparatami zabezpieczającymi oraz nosić nakrycie głowy. Włosy są martwe i bardzo szybko mogą stracić nawilżenie będąc poddane wyżej wymienionym działaniom.

bottom of page