Hair Salon

Cennik przedłużania włosów

W naszej ofercie znajdziecie 5 rodzaje włosów; kliknij w każdy rodzaj aby dowiedzieć się więcej. Oferujemy 3 metod przedłużania włosów, aby dopasować wszystko do oczekiwań klientki. Wszelkie informacje znajdziecie poniżej, dodatkowo jeśli wymagana jest wycena szyta na miarę proszę formularz wyceny.

 

Włosy różnią się od siebie przede wszystkim żywotnością, która wynika z ilości łusek na włosach. Każde rozjaśnienie czy też obróbka chemiczna, pozbawia włosa swojej naturalnej ochrony jaką jest łuska włosa, przez co włosy tracą swoje naturalne nawilżenie. Mamy również włosy, które są bardzo cienkie, dla Pań o takiej strukturze właśnie, są to włosy Słowiańskie. Włosy o grubszej strukturze Rosyjskie Million Dollar Hair. Włosy bardzo delikatne i miękkie Elegance Collection, oraz włosy Dziewicze, nie poddane procesowi koloryzacji dla wymagających klientek.

 

*Jeśli włosy nie są, zakupione u nas w salonie to należy dodatkowo doliczyć koszt przerabiania pasemek pod wskazaną metodę 200 zł za 100 gramów w wersji Micro oraz 300 zł za 100 gramów w wersji Nano.